Proje taşımacılığı özel bilgi gerektirdiği gibi projeye konu ürünlerin bağlanması yani lashing operasyonu da özel bilgi ve beceri gerektirmektedir. Sevk edilecek ürüne dair en doğru lashing malzemesinin tercih edilmesi ve lashing anında kullanılması ürünlerin güven ile nihai varış noktasına ulaşmasının başlıca etkenidir.

İster gemi ile sevk edin, ister kara vasıtaları ile sevk edilen her aşaması özel tecrübe gerektiren yük sabitleme hizmetinde doğru malzeme seçimi yapacağınız taşıma ile doğru orantıda ilerlemelidir. Firmamız proje taşımaları için lashing hizmeti vermekte olup ayrıca projeye konu ürünlerin brandalanması ve korunması içinde hizmet sunabilmektedir.

Kendi alanında uzman saha operasyon ekibimiz ile sabitlemenin yapılacağı limana yahut tesise gerekli olan tüm malzemeleri sevk ederek bu hizmeti başarılı bir şekilde tahsis edebilmekteyiz. Ayrıca, gerek duyulması halinde projeye konu ürünler için özel ambalajlama hizmeti de sunabilmekteyiz. Sunduğumuz ambalajlama hizmeti sevk edilecek ürünün taşıma özellikleri için yeterli olacak olup, istekleriniz doğrultusunda da değişmektedir.