Denizcilik ve Liman hizmetleri sektörlerinde uzun yıllar deneyim ve tecrübe kazanmış profesyonel bir ekibin yan yana gelmesi sonucu ortaya çıkan girişimci ruh, Yük Sabitleme,kapalı ve açık  depo ve  antrepo hizmetleri  ile  Liman Hizmetleri konusunda hizmet vermeyi amaç ederek 2016 yılında PARS Liman hizmetleri Tüzel kişiliği hayata geçmiştir.

 

hizmet vereceğimiz sektörün tüm aktörlerini yakinen tanıyan firma yönetim profilimiz, konularında uzman ofis çalışanlarımız ve kendi alanında profesyonel operasyon ekibimiz 7/24 ile hali hazırda işleyişimize yükselerek devam etmekteyiz.

 

Ana merkezimiz Körfez/Kocaeli adresinde olmak ile beraber, mobil ağımızın geniş olması münasebeti ile Türkiye’nin tüm deniz limanlarında, fabrikalarda, antrepolarda ve tesislerinde yükün sabitleme hizmetini kesintisiz sürdürebilmektedir.

Yük sabitleme hizmetini ve sunduğumuz tüm hizmetleri icra ederken üstümüzdeki sorumluluğun bilinci ile hareket ederek, bizlere olan güveninizi her daim canlı tutma arzusunu tüm şirketçe taşımaktayız.